Kursy

Interesujący blog tematyczny!

Posted by admin on September - 7 - 2018 | Comments Off on Co zrobić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez napisów online?
Co zrobić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez napisów online?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Świetnie wiem to po sobie, że kiedy jestem za granicą i rozmawiam z ludźmi, oczywiście w jęz. angielskim, generalnie nie mam zbyt dużych problemów z rozmową. Jednakże gdy wchodzi w rachubę oglądanie filmów oraz seriali, to ciężko jest dla mnie zrezygnować z napisów. Oczywiście dałbym zapewne radę na spokojnie obejrzeć film, chociażby z anglojęzycznymi napisami, ale owy seans nie byłby aż tak bardzo przyjemny. Jednakże jakiś czas temu postanowiłem, że nauczę się bardzo dobrze angielskiego, dzięki właśnie czemu będę wreszcie mógł oglądać filmy bez rodzimych napisów. Przecież oglądanie filmów z napisami jest mniej przyjemne – a dubbingu i lektorów w zasadzie nie trawię.
Cóż, niby angielski jest łatwy, to jednak present simple, skomplikowane słownictwo, itp., są dla mnie w dalszym ciągu bardzo dużym kłopotem. I dlatego właśnie ściągnąłem program komputerowy Skype, dzięki któremu rozmawiam głównie z dziewczynami z całego świata. Szczególnie lubię rozmawiać z Amerykankami, ponieważ przy okazji mam możliwość bardzo miło spędzić czas, zarazić się w jakiś sposób ich pozytywnym podejściem do życia, lecz również poznać realia USA. A jak wszyscy wiemy wiele osób myśli, że USA to raj. Okazuje się, że ciężko się do końca z tym zgodzić. A więc Skype to dobry pomysł dla wszystkich zainteresowanych, aby choćby odmienić czasownik w bardzo miłym towarzystwie.

Comments are closed.